skeba napisał(a):

|
Wiesz, w teorii to od 2 sezonów nie powinna z nami być Tomka Jirsaka, a teraz jest czołową postacią pierwszej 11. Kiedy odpalił, po 3-4 sezonach ?
|
Ale Garguła ma 30 lat, mizerną szybkość i wytrzymałość, po kontuzji mineły juz 2 lata i mimo to nie zagrał ani jednego udanego meczu
Baaaa... nie potrafię sobie przypomnieć nawet jakiejś ładnej piłki zagranej przez niego...
edit:
Słowko o Tomku Jirsaku - facet jest typowym srodkowym pomocnikiem, genialny Maciek Skorża ustawiał go przez 2 sezony za napastnikiem - coś w roli fałszywego napastnika albo ofensywnego pomocnika którym Czech nigdy nie był i nie będzie.
Nic dziwnego że gra lepiej teraz gdy gra pierwszy sezon w Wiśle na swojej NOMINALNEJ pozycji.
BTW Tomek ma chyba najdokładniejsze podanie w Wiśle.