Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 20.04.2011, 14:26
skeba napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, w teorii to od 2 sezonów nie powinna z nami być Tomka Jirsaka, a teraz jest czołową postacią pierwszej 11. Kiedy odpalił, po 3-4 sezonach ?
Ale Garguła ma 30 lat, mizerną szybkość i wytrzymałość, po kontuzji mineły juz 2 lata i mimo to nie zagrał ani jednego udanego meczu

Baaaa... nie potrafię sobie przypomnieć nawet jakiejś ładnej piłki zagranej przez niego...

edit:
Słowko o Tomku Jirsaku - facet jest typowym srodkowym pomocnikiem, genialny Maciek Skorża ustawiał go przez 2 sezony za napastnikiem - coś w roli fałszywego napastnika albo ofensywnego pomocnika którym Czech nigdy nie był i nie będzie.
Nic dziwnego że gra lepiej teraz gdy gra pierwszy sezon w Wiśle na swojej NOMINALNEJ pozycji.
BTW Tomek ma chyba najdokładniejsze podanie w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Orson : 20.04.2011 o godz. 14:29.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując