|
Ostatnia kolejka z tego co pamietam byla zawsze rozgrywana w soboty, ok godz. 17. Wszystkie mecze o tej samej porze. Dotyczylo to zawsze dwoch ostatnich kolejek. Ale nie jestem pewien na 100% czy teraz bedzie podobnie.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|