Coach napisał(a):

|
Teksty to coś co u HG kuleje już od dłuższego czasu. O ile na Kluczu były one w miare nowe i świeże to na Drodze i różnych featuringach powtarzane w kółko te same populistyczne banały stały się nudne. Wole czekać 3 lata na dobrą płytę Sokoła a w miedzyczasie przejechac sie na dwoch z powodu mniej lub bardziej udanych eksperymentow z muzyka (bo warstwa tekstowa zawsze spoko) niz wiedziec o czym bedzie plyta przed jej wydaniem.
|
Ile osób tyle zdań
Pisząc że lepsze teksty miałem na myśli że HG potrafi zapodać coś innego niż zasady ulicy i j****** policji. Mam tu na myśli przede wszystkim kawałek "Obudź się" poruszający problemy światowe.