Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 20.04.2011, 13:41
Coach napisał(a):Wyświetl post
Teksty to coś co u HG kuleje już od dłuższego czasu. O ile na Kluczu były one w miare nowe i świeże to na Drodze i różnych featuringach powtarzane w kółko te same populistyczne banały stały się nudne. Wole czekać 3 lata na dobrą płytę Sokoła a w miedzyczasie przejechac sie na dwoch z powodu mniej lub bardziej udanych eksperymentow z muzyka (bo warstwa tekstowa zawsze spoko) niz wiedziec o czym bedzie plyta przed jej wydaniem.
Ile osób tyle zdań


Pisząc że lepsze teksty miałem na myśli że HG potrafi zapodać coś innego niż zasady ulicy i j****** policji. Mam tu na myśli przede wszystkim kawałek "Obudź się" poruszający problemy światowe.
Odpowiedz cytując