Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.04.2011, 13:37
Dobrze, że Małecki wraca, bo z całym szacunkiem dla Żurawskiego i Riosa, zostałaby Wisła bez napastnika. Maciek już chyba pogodził się z tym, że powrót do Wisły był nieudany, a Rios kompletnie zawodzi nawet kiedy dostanie parę minut z Bełchatowem.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując