Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 20.04.2011, 13:01
Szkoda ze Genkov nie zagra... Ja myślę ze zagra na szpicy Małecki na prawej Melikson a w środku Jirsak,Sobolewski i Wilk... Zobaczymy co Maaskant wymieli oby Wisła ten ciężki mecz wygrała.... 2:1 dla Wisły
Odpowiedz cytując