WiernyWiśle napisał(a):

|
Ja uważam że jeżeli Mały zagra na szpicy a Maor znowu na skrzydle za niego, to naturalnym zastępcą Meliksona, który ma kierować grą w środku pola powinien być Garguła a nie Sivakov.
|
To już chyba wolałbym dwójkę Sobolewski - Wilk, a przed nimi Jirsak.