http://www.gornikzabrze.pl/pl-news,n...swoja_maskotke
Cytat:
|
- Będąc na polskich stadionach, zawsze zazdrościłem innym klubom maskotek. Sam siebie pytałem, dlaczego Górnik nie ma swojej. Na szczęście problem został już rozwiązany - powiedział w trakcie "Drugiego śniadania z Górnikiem" Stanisław Oślizło, prezentując klubową maskotkę 14-krotnego mistrza Polski.
|
Tak jawnie ze sprzętem ....
EDIT: Oczy ma takie wybałuszone jakby za nim Arboleda stał ...
