Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2148
Stary 20.04.2011, 12:19
http://www.gornikzabrze.pl/pl-news,n...swoja_maskotke

Cytat:
- Będąc na polskich stadionach, zawsze zazdrościłem innym klubom maskotek. Sam siebie pytałem, dlaczego Górnik nie ma swojej. Na szczęście problem został już rozwiązany - powiedział w trakcie "Drugiego śniadania z Górnikiem" Stanisław Oślizło, prezentując klubową maskotkę 14-krotnego mistrza Polski.




Tak jawnie ze sprzętem ....



EDIT: Oczy ma takie wybałuszone jakby za nim Arboleda stał ...
Ostatnio edytowane przez Kocur : 20.04.2011 o godz. 12:29.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując