Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21681
Stary 20.04.2011, 11:14
A ja mam problem pewien - otóż w miniony piątek byłem złożyć zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym i nie zrobiłem sobie potwierdzenia złożenia PITa... Co teraz? Mogą być z tego jakieś konsekwencje? Czy zdarzyło się komuś, że PIT "zaginął" w US i były jakieś problemy?
Odpowiedz cytując