Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 20.04.2011, 10:19
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Na tym filmiku ci w tych żółtych kamizelkach to palikociarze czy ponownie ekipa Rózi Thun ? Nazywanie w mediach tej żałosnej grupki "przeciwnikami" jest naprawdę śmieszne. A tymbardziej zestawienie ich jako przeciwwagi do kilkutysięcznego tłumu, który uczestniczył w rocznicowych uroczystościach w Krakowie.
Ja poznałem jednego młodego, który często występował kiedyś w "Młodzież kontra" i podpisany był Federacja Młodych Socjaldemokratów czyli zdaje się młodziezowy aktyw SLD
Pozatym widac gołym okiem,że te mohery to zwykli emerytowani esbecy i ich żony
Odpowiedz cytując