Gwiaździsty napisał(a):

|
Na tym filmiku ci w tych żółtych kamizelkach to palikociarze czy ponownie ekipa Rózi Thun ? Nazywanie w mediach tej żałosnej grupki "przeciwnikami" jest naprawdę śmieszne. A tymbardziej zestawienie ich jako przeciwwagi do kilkutysięcznego tłumu, który uczestniczył w rocznicowych uroczystościach w Krakowie.
|
Ja poznałem jednego młodego, który często występował kiedyś w "Młodzież kontra" i podpisany był Federacja Młodych Socjaldemokratów czyli zdaje się młodziezowy aktyw SLD
Pozatym widac gołym okiem,że te mohery to zwykli emerytowani esbecy i ich żony