Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
Zubin
Member
Od: 02.2011
Skąd: Dzielnica V
Offline
#
1100
20.04.2011, 09:49
Śląsk - Wisła 1:2 (1:1)
Skład : Pareiko - Cikos,Jaliens,Chavez,Paljic - Sobolewski,Jirsak,Melikson,Kirm,Małecki - Rios
Zmiany : Sivakow, Wilk, Żurawski
Bramki : Kirm , Małecki
ɐɪʌoɔɐɹɔ.
Nasze stadiony , nasze zasady !
http://www.youtube.com/watch?v=CgX7G...xpOo9kGcf23YLo
- Bogowie Trybun
Zubin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubin
Znajdź inne posty napisane przez Zubin