|
Zaznaczam że piszę tylko pod względem piłkarskim. Czy może mi ktoś przypomnieć czy Patryk grał w ostatnim meczu ? Jak Wisła grała pod jego nieobecność ? Co się działo na forum jak sprzedawali Marcelo, Głowackiego (ciągłe kontuzje), braci Brożków (0 bramek w lidze tureckiej), Diaza ... ?
Więc więcej spokoju zalecam bo gdyby nawet sprzedali Małego (za min. 2,5 mln. euro) to nic się nie dzieje. Tyle tylko że nie będziemy mieli jednego z ostatnich zaangażowanych w nasz klub zawodników a tego nikt nie chce chyba. Patryk grając w Wiśle jest niezłą reklama dla klubu. Kto teraz poza Meliksonem jest tematem dyżurnym w każdej gazecie i w TV ? Z kim połowa dzieci do których zawodnicy Wisły jeżdżą z wizytami do szkół się identyfikuje (no jeszcze Sobol jest takim zawodnikiem) ?
|