Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44135
Stary 20.04.2011, 08:59
Żewłakow - zdecydowanie nie.
Kosa - w jakim stopniu byłby to stary-dobry Kosa, a na ile mógby to być casus Żurawia 2010/2011 - oto jest pytanie?
Jeśli to możliwe to proszę - nikogo nie sprzedawać (chyba że Jovanica, Bunozę czy Gargułę), a kupmy z 5 nowych dobrych grajków.
Jak dla mnie to powinni odejść Cikos, Kowalski, Burliga, Łobo, Rios, Boukhari, Żuraw, Shivakow, Branco plus jeśli mamy szanse na kogoś lepszego to Jovanic, Bunoza, Chavez i Garguła
Odpowiedz cytując