|
Jeśli to naprawdę mają być tylko 2 -3 transfery, to przy założeniu że z Wisły odchodzi 6 kolejnych najsłabszych zawodników to pod żadnym pozorem nie możemy sprzedać nikogo z Podstawowego Składu!byłby to kolejny krok wstecz a tego nikt z nas nie chce.
|