Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44134
Stary 20.04.2011, 08:39
Jeśli to naprawdę mają być tylko 2 -3 transfery, to przy założeniu że z Wisły odchodzi 6 kolejnych najsłabszych zawodników to pod żadnym pozorem nie możemy sprzedać nikogo z Podstawowego Składu!byłby to kolejny krok wstecz a tego nikt z nas nie chce.
Odpowiedz cytując