Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12603
Stary 19.04.2011, 22:55
Cytat:
co go skłoniło aby po 4 latach przerwy znów zacząć pisać felietony?
Przecież napisał w ostatnim zdaniu co a raczej kto
A propo Uważam Rze i felietonów , to nie wiedziałem , że wspomina przez niego muza ma tak wyostrzone poglądy.
Nie oglądam zbyt często wydarzeń , ale ciekawy jestem czy jeszcze robi w Polsacie.

Cytat:
Zapomniałeś dodać coś o kontekście tego zdania. Alfabet BW to ironiczne ukazanie sposobu myślenia "mainstreamu", a nie jego prawdziwa opinia.
Zaraz , zaraz
Część jest sarkazmem wobec myślenia ,,mainstreamu'' a część jego prawdziwą opinią.
Ciężko np. definicję hasła gazeta wyborcza odczytywać jako sarkazm wobec myślenia ,,mainstreamu''
Po prostu jest sfrustrowany , że rzekoma stolica konserwatyzmu po raz trzeci z rzędu wybiera na prezydenta polityka o lewicowych poglądach.
Tak ja to odbieram.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 20.04.2011 o godz. 00:53.