Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21680
Stary 19.04.2011, 22:19
montypajton napisał(a):Wyświetl post
Ja ponawiam pytanie pt. gdzie zaparkować w dniu meczu? Chodzi konkretnie o mecz z górnikiem. Proszę zorientowanych o pomoc. Gdzieś czytałem że można na parkingu AGH zaparkować za opłatą 10zł? Chodzi o parking
Wydziału Fizyki i Informatyki stosowanej? Czy może chodzi o miasteczko AGH? Pomocy PLIIZ
Jak nie musisz, to się nie wybieraj autem. A jak już musisz to zostaw gdzieś dalej i podejdź z buta kilka korków.
Na ost. meczu to chyba każdy autem przyjechał, bo tak za**nego miasteczka i okolic to dawno nie widziałem.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując