Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 19.04.2011, 21:52
Nie ma sie co czarować - ten buraczany puchar trafi raczej w ręce Amiki lub Legii. Jeśli dojdzie do takiego właśnie finału, to mam nadzieję, że wygra Legia.
Odpowiedz cytując