Incognito2192 napisał(a):

|
Tak - on nie dał pograć Alvesowi a jemu nie dali pograć Estończycy z Levadii Talin. Dajcie spokój - Piotrek nigdy nie był obrońcą.
|
Problemy z pamięcią i koncentracją? Polecam Vita Buerlecithin.
Dla odświeżenia pamięci:
http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE
W tamtym okresie 2008/2009 Piotrek był najlepszym polskim prawym obrońcą. Z chęcią bym go widział w Wiśle, nawet bardziej niż Pawła.