Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
44125
19.04.2011, 21:38
Zostawcie Mączyńskiego w spokoju. Tak naprawde nikt nie dal mu szansy w Wiśle!Przyjdzie, coach go oceni, a nie wy forumowi eksperci!!!
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..