bieniuTS napisał(a):

Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny
|
Nie chodzi o sam rożny, w całym meczu kilkukrotnie gwizdał auty nie w tą stronę (i zawsze na korzyść Lecha) czy przerywał akcję faulami (i zawsze na korzyść Lecha)