Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 19.04.2011, 21:02
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...
"Szczęście" o imieniu sędzia.

2-2... Mecz jeszcze trwa.
Odpowiedz cytując