fcb4 napisał(a):

Ja uważam że powinniśmy poszukać jakiegos dodatkowego stopera dobry byłby Żewłakow jest aktualnie wolnym zawodnikiem o jednego doświadczonego piłkaża nigdy zawiele ale wiadomka szane a jego zatrudnieni są 0.Na lewe skrzydło przywruciłbym Palicja niech rywalizuje z Kirmem i sciągnoł 2 lewych obronców oraz prawego myśle ze jak Cikos miał konkurencje.Przydałoby się jeszcze z jakis 2 napastników oraz środkowy pomocnik.
Do odstrzału jak dla mnie to:
Branco
Kowalski
Burliga
Łobodziński
Bukhari
Sivakow
Rios
Żurawski
Ale pomijając transfery nie mogę się doczekac mometu kiedy Basałaj przedstawi w tym roku specjaliste z zagranicy od szkolenia młodzieży.Człowieka który będzie miał swoja filozowie futboolu i zaszczepi ją młodym adeptom Wiślackiej Szkółki.
Jeżeli chodzi od sciąganie samych zagrnicznych zawodników to idziemy miedzynarodowym trendem spojżcie na Chelsea,Mu Utd,Schalke i inne wielkie kluby ilu rodowitych zawodników gra tam w 11 jedenastce.
|
Ja bym przywrÓcił ortografie w szkole, bo chyba ktoś ją stamtąd ściągnĄł.
Więc spójRZcie na mój pomysł:
Łobo to myśle, że i tak już wszyscy w Wisle wiedzą, że po sezonie OUT
Żuraw na trenera/scouta
Rios raczej OUT
Sivakow na wykupować może niech sobie będzie na wypożyczeniu na ławe się przyda
Kowalski, Burliga, Branco jak kolega wyżej nadmienił OUT
Kupić trzeba:
stopera, bo Chavez to za mało i raczej bym go nie wykupował
prawy obrońca?
lewy obrońca przede wszystkim !
młody napaścior na zmiane bo Boguski raczej się wypalił na dobre
pozdrawiam
ps. 72min Podbeskidzie-KKS Lech 2:1