Wyświetl pojedynczy post
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44124
Stary 19.04.2011, 21:01
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że powinniśmy poszukać jakiegos dodatkowego stopera dobry byłby Żewłakow jest aktualnie wolnym zawodnikiem o jednego doświadczonego piłkaża nigdy zawiele ale wiadomka szane a jego zatrudnieni są 0.Na lewe skrzydło przywruciłbym Palicja niech rywalizuje z Kirmem i sciągnoł 2 lewych obronców oraz prawego myśle ze jak Cikos miał konkurencje.Przydałoby się jeszcze z jakis 2 napastników oraz środkowy pomocnik.

Do odstrzału jak dla mnie to:
Branco
Kowalski
Burliga
Łobodziński
Bukhari
Sivakow
Rios
Żurawski

Ale pomijając transfery nie mogę się doczekac mometu kiedy Basałaj przedstawi w tym roku specjaliste z zagranicy od szkolenia młodzieży.Człowieka który będzie miał swoja filozowie futboolu i zaszczepi ją młodym adeptom Wiślackiej Szkółki.

Jeżeli chodzi od sciąganie samych zagrnicznych zawodników to idziemy miedzynarodowym trendem spojżcie na Chelsea,Mu Utd,Schalke i inne wielkie kluby ilu rodowitych zawodników gra tam w 11 jedenastce.
Ja bym przywrÓcił ortografie w szkole, bo chyba ktoś ją stamtąd ściągnĄł.
Więc spójRZcie na mój pomysł:

Łobo to myśle, że i tak już wszyscy w Wisle wiedzą, że po sezonie OUT
Żuraw na trenera/scouta
Rios raczej OUT
Sivakow na wykupować może niech sobie będzie na wypożyczeniu na ławe się przyda
Kowalski, Burliga, Branco jak kolega wyżej nadmienił OUT

Kupić trzeba:
stopera, bo Chavez to za mało i raczej bym go nie wykupował
prawy obrońca?
lewy obrońca przede wszystkim !
młody napaścior na zmiane bo Boguski raczej się wypalił na dobre

pozdrawiam
ps. 72min Podbeskidzie-KKS Lech 2:1
Odpowiedz cytując