stoperzy, których tu pokazałeś kamil są prawonożni - prawonożnych mamy już dwóch Chaveza i Jaliensa - potrzebujemy kogoś z lewą nogą
Poza tym o przydatności któregokolwiek można by sie było wypowiedzieć po jakiejś obserwacji, a nie po statystykach i fakcie, że kończą się im kontrakty. Jak na pierwszy post, to nie najgorzej

Witaj na forum!