Baryl napisał(a):

|
Swoją drogą ciekawe co u Adama Piekutowskiego - może ktoś wie?
|
Adam już zakończył karierę i o ile się nie mylę, to był dla niego grany mecz charytatywny, w którym występowali byli zawodnicy Wisły.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html