AYALA napisał(a):

Kenneth Zeigbo chce wrócic do Legii po 13 latach
http://sport.onet.pl/tylko-w-onet-pl...wiadomosc.html
Może go jeszcze Smuda do kadry powoła ? Dyzma nie może przespac takiej okazji, ma dopiero 34 lata.Co prawda gra w 6 lidze Włoskiej ale jak u nas potrenuje to na Euro będzie jak znalazł
|
a zapowiadał się na dobrego gracza... moze za Mezenge go wezmą

