Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11109
Stary 19.04.2011, 20:01
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zresztą kolega studio zaraz nam odświeży pamięć naszym wyjazdem do USA na Chicago Trophy
Zaskocze Cie, man w d*pie sparing z BVB, maja grac w lidze i zapier$%c a nie myslec czy czasem zagraniczni skauci nie przyjada albo czy wskoczyc do samolotu do Dortmundu.
Odpowiedz cytując