PhantomRanger napisał(a):

|
Zresztą kolega studio zaraz nam odświeży pamięć naszym wyjazdem do USA na Chicago Trophy
|
Zaskocze Cie, man w d*pie sparing z BVB, maja grac w lidze i zapier$%c a nie myslec czy czasem zagraniczni skauci nie przyjada albo czy wskoczyc do samolotu do Dortmundu.