martin_6 napisał(a):

Zastanowiło mnie, co młodzi widzą w PiSie, czego nie widzieli jeszcze 3 lata temu.
|
młodzi widzą że nasz kraj jest w coraz gorszej sytuacji finansowej,ceny mamy większe niż na zachodzie a płace o wiele mniejsze do tego cięzko absolwentom prace dostac zgodną z ich kwalifikacjami i wynagrodzeniem.Ryży to obok Buzka najgorszy płemieł po 89 roku.Już nawet ten cyniczny Leszek Miller lepiej rządził niż piłkarzyk.Do tego mataczenie w sprawie katastrofy.