Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12599
Stary 19.04.2011, 19:32
martin_6 napisał(a):Wyświetl post

Zastanowiło mnie, co młodzi widzą w PiSie, czego nie widzieli jeszcze 3 lata temu.
młodzi widzą że nasz kraj jest w coraz gorszej sytuacji finansowej,ceny mamy większe niż na zachodzie a płace o wiele mniejsze do tego cięzko absolwentom prace dostac zgodną z ich kwalifikacjami i wynagrodzeniem.Ryży to obok Buzka najgorszy płemieł po 89 roku.Już nawet ten cyniczny Leszek Miller lepiej rządził niż piłkarzyk.Do tego mataczenie w sprawie katastrofy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.04.2011 o godz. 19:41.