TeeS napisał(a):

Dziś o 20.00 na C+ Sport - Stan Valcx w programie Jeden na jeden. W kolejnych dniach pewnie będą też powtórki. Może być ciekawie, w kontekście zbliżającego się okienka transferowego
|
To jest powtorka - była jakis tydzien temu a premiera gdzies poł foku temu bodajze. I tak nic sie z tego nie dowiedzielismy - były glownie pytania o kariere Stana - nic szczegolnego ale jezeli nie ogladałes to masz na to okazje.