PhantomRanger napisał(a):

Myślisz, że usłyszysz coś więcej poza tym, że obserwują zawodników polskich i zagranicznych
|
A widziałeś ten "

" na końcu?
Ale tak czy inaczej, choć żadnych rewolucyjnych wyznań spodziewać się nie należy jak słusznie piszesz - rozmowa pewnie będzie warta obejrzenia.
Co do tego czy to powtórka, to szczerze mówiąc nie mam pojęcia - jakoś wcześniej nie rzuciło mi się w oczy, a staram się oglądać kolejne odcinki (np. nie tak dawno był też program z Małeckim w roli głównej)
pozdrawiam