Zwierze napisał(a):

|
Do samej ulicy nie trzeba bo masz tam jeszcze parking i dopiero co zrobiony chodnik. Tam gdzie nic nie robią jest jakiś stary asfalt. Może to zostanie tymczasowo? Nie wiem. Trzeba też pamiętać, że będzie połączenie z ulicą Reymana
|
A jakie znaczenie ma połączenie z Reymana w kontekście wchodzenia na stadion tysięcy ludzi? To nie jest żadne rozwiązanie dla kwestii komunikacji. W tej chwili przed utwardzonym terenem jest lekko mówiąc pobojowisko. Czyli co, kolejne lata wchodzenia w błocie i potykania się o byle co?