Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18193
Stary 19.04.2011, 18:37
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!
Do samej ulicy nie trzeba bo masz tam jeszcze parking i dopiero co zrobiony chodnik. Tam gdzie nic nie robią jest jakiś stary asfalt. Może to zostanie tymczasowo? Nie wiem. Trzeba też pamiętać, że będzie połączenie z ulicą Reymana
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując