buczo1985 napisał(a):

|
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!
|
Do samej ulicy nie trzeba bo masz tam jeszcze parking i dopiero co zrobiony chodnik. Tam gdzie nic nie robią jest jakiś stary asfalt. Może to zostanie tymczasowo? Nie wiem. Trzeba też pamiętać, że będzie połączenie z ulicą Reymana