Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wieczor
Member
Od: 09.2010
Offline
#
21674
19.04.2011, 18:31
Mam do sprzedania bilet na mecz ze Śląskiem za pół ceny ponieważ kolega nie może jechać.
Zainteresowani pisac na PRIV !
wieczor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wieczor
Znajdź inne posty napisane przez wieczor