Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18189
Stary 19.04.2011, 17:46
Juz nie przesadzajacie, akurat wylanie betonu to juz najmniejszy problem - zwlaszcza jak jest taka pogoda i bedzie szybko schnal, odbior tego to 1-2 dni. Jesli juz wogole mialaby byc nie otwarta, to tylko jesli znajda jakies niedorobki itp. Ale przeciez ile moze trwac odbior tak malej trybuny, i to tylko zaplecza?! Juz wszystko dawno powinno byc gotowe... Ja dalej jestem zdania, ze jezeli obie trybunt nie bede gotowe na mecze z Lechem i zydami to majchrowskiego za jaja powiesic z urzednikami, zrobic strajk, zglosic do CBA, a i Basalajowi powinno sie oberwac ze nie pospisze miasta... wystarczylby 2-3 konferencje w miedzyczasie i kilka artykulow w gazetach
Odpowiedz cytując