Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44120
Stary 19.04.2011, 16:24
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj że Mączyński wraca po sezonie, ciekawe czy RM go zatrzyma czy przywita i pożegna
A kto to jest
Zawodnik ktory od wielu lat nie lapie sie nawet w 18 Wisły

A co on takiego zrobil zeby mial grac w Wisle
Co on soba reprezentuje

Moze skonczymy ciagla gadke o mlodym talencie Maczynskiego bo chlopak zaraz bedzie mial blizej do 30 niz do 20...
Odpowiedz cytując