Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Nie zapominaj że Mączyński wraca po sezonie, ciekawe czy RM go zatrzyma czy przywita i pożegna
|
A kto to jest

Zawodnik ktory od wielu lat nie lapie sie nawet w 18 Wisły
A co on takiego zrobil zeby mial grac w Wisle

Co on soba reprezentuje
Moze skonczymy ciagla gadke o mlodym talencie Maczynskiego bo chlopak zaraz bedzie mial blizej do 30 niz do 20...