krakus76 napisał(a):

|
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane.
|
Wygląda na to, że rzeczywiście...
Dwóch hal nie będą budować :
Cytat:
|
Lata przygotowań do budowy, trwające wiele miesięcy przetargi na pozyskanie wykonawców, kredytów i operatora, później długie negocjacje. I jest wreszcie oczekiwany finał. Jak się dowiedzieliśmy - firma Mostostal Warszawa ma w czwartek podpisać w magistracie umowę dotyczącą budowy hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach - informuje "Dziennik Polski".
|
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html