Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18187
Stary 19.04.2011, 15:23
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane.
Wygląda na to, że rzeczywiście...
Dwóch hal nie będą budować :

Cytat:
Lata przygotowań do budowy, trwające wiele miesięcy przetargi na pozyskanie wykonawców, kredytów i operatora, później długie negocjacje. I jest wreszcie oczekiwany finał. Jak się dowiedzieliśmy - firma Mostostal Warszawa ma w czwartek podpisać w magistracie umowę dotyczącą budowy hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach - informuje "Dziennik Polski".

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując