pzkwr napisał(a):

Komentarz radnego w sprawie sprzedaży nazwy stadionu Legii:
"- Niech sobie Legia czerpie zyski ze sponsoringu, niech sprzeda nazwę klubu i gra jako Pepsi Warszawa. Niech sprzeda nazwy trybun, albo i krzesełek. Ale prawo do sprzedaży nazwy stadionu, która znajdzie się na mapach i w przewodnikach ma moim zdaniem miasto. Powinno dojść do aneksowania umowy i skonkretyzowania tamtego zapisu. Nazwę można sprzedać, ale zyskami Legia powinna co najmniej podzielić się z samorządem - przekonuje Kalbarczyk."
Czyż nie byłoby to piękne: derby wszechświata czyli Amica Poznań kontra Pepsi Warszawa ?
(źródło gazeta.pl)
|
"Moim zdaniem" to jest doprawdy świetny argument

Pomijając fakt kto powinien, a kto nie powinien, jakby miasto miało prawa do nazwy, to by się tak teraz nie grzali i nie żądali podpisywania jakiś aneksów.