Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11101
Stary 19.04.2011, 13:34
Komentarz radnego w sprawie sprzedaży nazwy stadionu Legii:

"- Niech sobie Legia czerpie zyski ze sponsoringu, niech sprzeda nazwę klubu i gra jako Pepsi Warszawa. Niech sprzeda nazwy trybun, albo i krzesełek. Ale prawo do sprzedaży nazwy stadionu, która znajdzie się na mapach i w przewodnikach ma moim zdaniem miasto. Powinno dojść do aneksowania umowy i skonkretyzowania tamtego zapisu. Nazwę można sprzedać, ale zyskami Legia powinna co najmniej podzielić się z samorządem - przekonuje Kalbarczyk."

Czyż nie byłoby to piękne: derby wszechświata czyli Amica Poznań kontra Pepsi Warszawa?
(źródło gazeta.pl)
rrr
Odpowiedz cytując