Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4633
Stary 19.04.2011, 13:15
Mila napisał(a):Wyświetl post
z tego co wiem to juz nie ma takiej mozliwosci bo poniedzialek byl ostatnim dniem sprzedazy... Ale mozecie jechac w ciemno i na miejscu probowac kupic bilet pzdr
Wiem ze mozemy jechac bez biletu tylko problem w tym ze niewiadomo czy je dostaniemy przed meczem bo duze zainteresowanie podobno
Odpowiedz cytując