Mila napisał(a):

|
z tego co wiem to juz nie ma takiej mozliwosci bo poniedzialek byl ostatnim dniem sprzedazy... Ale mozecie jechac w ciemno i na miejscu probowac kupic bilet pzdr
|
Wiem ze mozemy jechac bez biletu tylko problem w tym ze niewiadomo czy je dostaniemy przed meczem bo duze zainteresowanie podobno