Wg mnie przed pucharami kluczowa sprawa to wzmocnić obronę.
Potrzebujemy solidności, lepszego krycia i więcej agresywności w tej formacji. Poza tym dobrze byłoby nie stracić nikogo w ofensywie.
Priorytet to lewy obrońca bo nie mamy nominalnie żadnego, w nastepnej kolejności prawy obrońca.
Jeśli Maaskant uzna, że za cenę Chaveza nikogo lepszego nie znajdziemy to ok, trzeba wykupić Chaveza.
Jeśli zostaną pieniądze dokupić napastnika lub przygarnąć Brożka Pawła z Trabzonu na roczne wypożyczenie
