Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11100
Stary 19.04.2011, 12:42
Wpadł kolo z Wronek i zasiał ferment hehe.
1.Gola Rudnevsa nie było. Nawet rozbierająca na częsci pierwsze takie sytuacje Liga+ potwierdziła.
2.Czerwona kartka dla Kotoroooooowskiego powinna być i nawet on się sam zdziwił, że dostał tylko żółtą.
3.Gówno ugracie w tym roku i balonik popuści powietrza ;-)
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 19.04.2011 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując