Cytat:
|
Sądzę, że Brożki nawet za friko do Wisły już nie wrócą. Nie chodzi o jakość piłkarską, bo tę mają wysoką tylko właśnie o to nieszczęsne machanie rękami. Może to przypadek, ale po ich odejściu Kirm odżył, Małecki się utemperował, nawet Jirsak zaczyna łapać rytm, bo z Bełchatowem było znowu fajnie.
|
Dobrze ująłeś to z Małeckim, bo według mnie odejście Brożka jest również przyczyną poprawy w jego zachowaniu, bardzo często było tak że Brożek się wydrze Małecki mu odpowie i nerwowa atmosfera panowała już do końca spotkania. Z Kirmem i Jirsak ciężko powiedzieć bo Andraż moim zdaniem zaczął grać lepiej za Maaskanta szczególnie po tym obozie w Zakopanem kiedy dostał cięższy trening.
Jedno jest pewne na pewno Paweł przesadził w swoim pierwszym meczu na Besiktasie kiedy machał rękami i mocno się wydzierał. Nie wiem czy to rzutuje na to że teraz trener korzysta z jego usług tak niechętnie. O dziwo Piotrek gra w pierwszym składzie i to na
prawej obronie.
Paweł rywalizuję z Umutem który moim zdaniem piłkarsko jest od niego słabszy. Kwestia jest tego że on biega przez 90 minut, rozpycha się obrońcami wygrywa głowy itp.
Widziałbym Pawła w Wiśle tylko nie może być tak że jego zachowanie powoduje to że inni tracą pewność siebie. Trener wie lepiej także ewentualne decyzje trzeba przyjąć ze zrozumieniem.