Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12593
Stary 19.04.2011, 12:03
Tyle że natura ludzka jest taka ( a juz szczególnie u Polakow) że chce się iść na łatwizne. Więc czekają jak pewne wnioski ktoś im poda.Obawiam się że jest to niezmienialne. I ludzie bedą czekać jak wnioski z tego że Kaczor robi to czy tamto, albo rząd nie zrobi tego czy tamtego zostanie wyciągnięty przez PROFESORÓW Nałęcza,Kuzniara,Kika czy Czaplińskiego lub polityków w nienagannie skrojonych garniturach. Nie mają alternatywy innych profesorów bo słuchać Radia Maryja to wiocha i obciach , a Pis- owski polityk z reguły "garnituru" od Armaniego nie ma a do tego jest umiejętnie prowadzony w dyskusji przez Lisa, Pochanke czy Olejnik .
Niech puszczą przez pół roku prof.Zybertowicza lub prof.Krasnodębskiego (zamiast powyższych ) ,Pośpieszalskiego , Ziemkiewicza i Wildstaina w najlepszym paśmie TV (nie o 23.30) ,a zmiana bedzie o 180 st. z korzyścią dla Polski
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej