Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11098
Stary 19.04.2011, 11:33
studio napisał(a):Wyświetl post
@ToTylkoJa, przy minimalnym spalonym kiedys uefa zarzadzila ze sedziowie maja puszczac, cos tam w duchu walki czy jakos tak.
Polecam obejrzenie ligi+ extra gdzie Stempniewski wyjaśnił to bardzo dobrze (co jak co ale chłop się zna)... Otóż zaleca się puszczanie gry gdy sytuacja jest dynamiczna czyli gdy zawodnik na dużej szybkości wbiega za obrońców. W tym wypadku jak Stempniewski powiedział sytuacja była statyczna. Rudnevs po prostu stał więc spalony ewidentny.

Co do czerwonej to wogóle dyskusja nie ma sensu. Pan Stempniewski powiedział że jest to żenujący błąd sędziego i tyle. Dziwi mnie że próbujesz się wykłócać. Czy aż tak bardzo boli przyznać że sędzia wam pomógł... Czy to boli bardziej niż sprzedanie się Amice, gdzie protestów nie było?....
Odpowiedz cytując