Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18185
Stary 19.04.2011, 11:04
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane. No chyba że całkiem nowa ekipa w zarządzie Towarzystwa (notabene bardzo mocno powiązana z SKWK i środowiskiem kibiców) coś wyczaruje. A to już do nich pytanie Bo Pan Prezes Mięta i jego ekipa nie uniosła tego ciężaru.
Odpowiedz cytując