Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44107
Stary 19.04.2011, 10:46
Moim zdaniem bedzie to tak wyglądać:
Branco -out
Boukhari - out
Żurawski - out
Riso - out
Łobodziński - dyscyplinarnie out

Ci gracze na 99% odejda bo nie ma żadnych argumentów aby ich trzymać.

Zostają:
Sivakov - ?
Sobolewski - ?
Chavez - ?
Cikos - ?

Wydaje mi sie z Cikosem, Chavezem i Sobolem przedłużą/wykupią. Sivakova zakwalifikowałbym jednak do graczy na odstrzał.

Tracimy 6 zawodnikow na wstępie, wydajemy jakieś 700tys euro na Cikosa i Chaveza.
Wzmocnien potrzeba na bokach obrony, i pozycji napastnika.
Odpowiedz cytując