Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44106
Stary 19.04.2011, 10:25
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Mnie kompletnie Sivakov nie przekonuje. Na ligę jako uzupełnienie składu wystarczy ale nic poza tym. Nie widzę u Niego w grze ambicji. Odbębni pańszczyznę i pojedzie z nadziejami gry we Włoszech. Bez żalu.
Chyba nie ma sensu zastanawiać się nad tym czy Sivakow zostanie czy też nie, bo jest tylko wypożyczony, bez prawa pierwokupu i przede wszystkim nie wiadomo czy chciałby tu zostać, czy nasz klub nadal chce żeby tu został, czy włosi chcą, żeby tu został...
Odpowiedz cytując