Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44105
Stary 19.04.2011, 10:11
Mnie kompletnie Sivakov nie przekonuje. Na ligę jako uzupełnienie składu wystarczy ale nic poza tym. Nie widzę u Niego w grze ambicji. Odbębni pańszczyznę i pojedzie z nadziejami gry we Włoszech. Bez żalu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując