Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11090
Stary 19.04.2011, 10:02
studio napisał(a):Wyświetl post
Co niektorych widze strasznie boli ze wygralismy z Legia a juz pisanie o wypaczeniu wyniku to juz glupota roku a juz nie wspominanie o prawidlowo strzelonej bramce to hipokryzja Ale co tam, boli? Ma bolec

Przy okazji, pisanie o czerwonej "moim zdaniem" to o kant dupy mozecie rozbic, przytoczcie przepisy bo na razie kazdy wlasna ksiege przepisow w domu napisal z tego co widze.
oto przepisyrzepisy gry w pilke nozna 2009/2010 FIFA,strona 36,artykuł12 gra niedozwolona i nie właściwe postępowanie-przewinienia karane wykluczeniem z gry:zawodnik musi byc wykluczony z gry,jezeli popełnia jakeikolwiek z siedmiu nastepujacych przewinień: i tu przytoczę dwa podpunkty, popełnia poważny rażący faul oraz pozbawia realnej szansy zdobycia bramki przeciwnika poruszajacego sie w kierunku bramki tego zawodnika,popełniając przewinienie karane rzutem wolnym lub rzutem karnym.To chyba wyjasnia ze czerwień s nalezała się Kotorowskiemu
Odpowiedz cytując