Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44103
Stary 19.04.2011, 09:57
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jaka będzie cena za wykupienie Siwakowa ? Jak nie za wysoka to ja bym go wykupił bo po 4 latach Jirsak mnie nie przekonuje.
Siwakow przeszedł na wypożyczenie bez klauzuli wykupu więc jeśli będzie grać dobrze to go wezmą z powrotem do klubu. A jak będzie grać słabo to po co on nam? I tak źle i tak nie dobrze
Odpowiedz cytując