AYALA napisał(a):

|
Ciekawe jaka będzie cena za wykupienie Siwakowa ? Jak nie za wysoka to ja bym go wykupił bo po 4 latach Jirsak mnie nie przekonuje.
|
Siwakow przeszedł na wypożyczenie bez klauzuli wykupu więc jeśli będzie grać dobrze to go wezmą z powrotem do klubu. A jak będzie grać słabo to po co on nam? I tak źle i tak nie dobrze
