Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11088
Stary 19.04.2011, 09:51
Nosalka napisał(a):Wyświetl post
skoro sądzisz, że Kotorowski nie zasłużył na czerwień, to oznacza, że masz nie po kolei w głowie.

"Z trybun tez to wygladalo na czerwona bez dyskusji"

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

@ToTylkoJa, przy minimalnym spalonym kiedys uefa zarzadzila ze sedziowie maja puszczac, cos tam w duchu walki czy jakos tak.

@Gwiazdzisty, tak sedzia ktory wam sedziowal i nam mieli "łolkitoki" i sobie ustalili wyniki meczow bez jaj...
Odpowiedz cytując