Nosalka napisał(a):

|
skoro sądzisz, że Kotorowski nie zasłużył na czerwień, to oznacza, że masz nie po kolei w głowie.
|
"Z trybun tez to wygladalo na czerwona bez dyskusji"
Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
@ToTylkoJa, przy minimalnym spalonym kiedys uefa zarzadzila ze sedziowie maja puszczac, cos tam w duchu walki czy jakos tak.
@Gwiazdzisty, tak sedzia ktory wam sedziowal i nam mieli "łolkitoki" i sobie ustalili wyniki meczow

bez jaj...
