Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44102
Stary 19.04.2011, 09:47
Sivakov gra swietnie bez pilki, jest niezly w defensywie potrafi tez grac kombinacyjnie. Potencjal ma duzy. Napewno wiekszy niz Jirsak. Jirsak mial pare lat na udowdnienie swojej przydatnosci. Choc i tak rewelacji nie gra. Sivakov ma narazie 23 lata, wszystko zalezy od ceny/.
Odpowiedz cytując